międzynarodowy transport zwłok

Międzynarodowy transport zwłok – Firma Piechota.

Szanowni Państwo, zapewne nie bez powodu odwiedzacie naszą stronę. Wszystkim tym Państwu, którzy utracili bliską osobę składamy głębokie wyrazy współczucia. Jako rodzinna firma już od 25 lat specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie zwłok i niesieniu pomocy osobom, które utraciły swoich bliskich za granicą. Nasze doświadczenie oraz sieć międzynarodowych kontaktów, pozwalają nam na sprowadzenie osoby zmarłej nawet z najbardziej odległego zakątka świata do rodzinnego miejsca w Polsce.

Zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji. Śmierć za granicą rodzi dodatkowe trudności w postaci długiej listy formalności, jakie należy wypełnić w celu legalnego sprowadzenia ciała, a także wiąże się z finansowym obciążeniem dla rodziny zmarłego. Zlecając usługę międzynarodowego transportu zwłok naszej firmie, mogą być Państwo spokojni o kwestie formalne, a także liczyć na wsparcie przy staraniu się o wypłatę należnego ubezpieczenia.

Z naszej strony zrobimy wszystko, aby odciążyć Państwa w tym trudnym czasie. Wiemy, czym jest utrata bliskiej osoby. Też jesteśmy tylko ludźmi.

Międzynarodowy transport zmarłych- ile kosztuje?

Cena za międzynarodowy transport zwłok różni się w zależności od przypadku i kraju zgonu, dlatego w celu zasięgnięcia dokładnej informacji prosimy o kontakt pod naszym dyżurnym numerem telefonu. Aby uniknąć rozczarowania, sugerujemy zachować ostrożność w stosunku do podejrzanie niskich cen stosowanych przez niektóre firmy z branży. Często nie zawierają one takich opłat jak: trumna, koszty naliczone przez zagraniczną firmę pogrzebową itp.

Nasze atuty:

Położenie geograficzne

Siedziba naszej firmy znajduje się blisko Niemiec, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Zachodniej.

 

Doświadczenie

Od 1991 roku działamy na rynku międzynarodowych usług pogrzebowych. Posiadamy specjalistyczną wiedzę i narzędzia.

Globalny zasięg

Jesteśmy w stanie zrealizować międzynarodowy transport zmarłych/ prochów z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce.

Kontakt

+48 601 591 203

Całodobowy telefon dyżurny

Dzwoniąc pod ten numer uzyskacie Państwo rzetelną pomoc i bezpłatną wycenę kompleksowej usługi transportu osoby zmarłej.

Jesteśmy, aby pomagać.

Przypominamy, że wszystkie dokumenty niezbędne do sprowadzenia ciała osoby zmarłej, organizowane są przez naszą firmę w ramach wykonywanej usługi. Dodatkowo otrzymają Państwo do dyspozycji specjalnie przydzielonego opiekuna, który odpowie na wszelkie Państwa pytania oraz udzieli merytorycznego wsparcia w tych trudnych chwilach. Działamy w ten sposób już od 25 lat, dziękujemy za okazane zaufanie.