Sprowadzenie zwłok z Anglii

sprowadzenie zwłok z anglii irlandii szkocji

Sprowadzenie zwłok z Anglii, Szkocji, Irlandii do Polski

Jeżeli odwiedzacie Państwo tę stronę to zapewne znaleźliście się w sytuacji utraty bliskiej Wam osoby.  Tym z Państwa, którzy przeżywają doświadczenie śmierci kogoś bliskiego składamy szczere wyrazy współczucia. Jesteśmy firmą rozpoznawalną zarówno w Polsce jak i za granicą. Współpracujemy z konsulatami i domami pogrzebowymi na całym świecie. Zaufało nam tysiące rodzin. Wierzymy, że jesteśmy w stanie pomóc także Państwu.

Sprowadzenie zwłok z Anglii (a także Irlandii i Szkocji) wiąże się z szeregiem formalności, których należy dopełnić aby sprawnie i legalnie sprowadzić osobę zmarłą do kraju. Poniżej przedstawiamy wykaz dokumentów, które należy uzyskać, aby sprowadzić zmarłego do Polski. Jednocześnie zaznaczamy, że pozyskamy je w Państwa imieniu.

  • zgoda polskich władz na przewóz zwłok/prochów z Anglii i pochowanie w Polsce [decyzję wydaje Starosta lub Prezydent Miasta]
  • Akt zgonu (Death Certificate lub Interim Death Certificate),
  • Zaświadczenie medyczne, że śmierć nie nastąpiła wskutek choroby zakaźniej (Free From Infection),
  • Certyfikat dla trumny w której jest transportowany Zmarły. Dokument ten zawiera m.in oświadczenie, że trumna spełnia wymogi sanitarno – prawne dla międzynarodowego transportu zmarłych.

Powierzając nam transport zwłok z Anglii do Polski, mają Państwo gwarancję kompleksowej realizacji usługi. Dysponujemy własnym zapleczem sanitarnym dla zmarłych, flotą autokarawanów i zespołem konsultantów, którzy zorganizują dla Państwa powyższe formalności.

Ile kosztuje transport zwłok z Anglii do Polski?

Koszty sprowadzenia zmarłego z Wielkiej Brytanii do Polski różnią się w zależności od przypadku i miejsca docelowego w Polsce. Dlatego w pierwszej kolejności prosimy o kontakt telefoniczny, abyśmy mogli od Państwa uzyskać wiedzę, niezbędną do rzetelnej wyceny. Warto pamiętać, że jako producent zapewniamy konkurencyjne ceny trumien i asortymentu pogrzebowego. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i dbamy, aby nasza oferta spełniła Państwa oczekiwania. Jednocześnie prosimy zachować ostrożność w stosunku do podejrzanie niskich ofert cenowych niektórych firm z branży. Może się okazać, że nie uwzględniają one kosztów: trumny, opłat zagranicznych szpitali, firm pogrzebowych lub kosztów administracyjnych, itp.

Jesteśmy, aby pomagać

Transport zwłok z Wielkiej Brytanii do Polski to usługa złożona. Dlatego od początku zlecenia jesteśmy do Państwa dyspozycji. Doradzimy, jaki rodzaj transportu będzie najbardziej korzystny oraz jaką formę pochówku wybrać. Pomożemy także w organizacji dokumentów, oraz udzielimy informacji z zakresu ubezpieczeń pośmiertnych ZUS i KRUS.

Nasze atuty:

Położenie geograficzne

Nasza siedziba znajduje się blisko granicy z Niemcami, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Zachodniej.

 

Doświadczenie

Od 1991 roku świadczymy międzynarodowe usługi pogrzebowe. Posiadamy specjalistyczną wiedzę i narzędzia.

Globalny zasięg

Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało / prochy osoby zmarłej z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce.

Kontakt

+48 601 591 203

Całodobowy telefon dyżurny

Dzwoniąc pod ten numer uzyskacie Państwo rzetelną pomoc i bezpłatną wycenę kompleksowej usługi transportu osoby zmarłej.