Sprowadzenie zwłok z Belgii

sprowadzenie zwłok z belgii

Sprowadzenie zwłok z Belgii

Sprowadzenie zwłok z Belgii do Polski musi odbywać się zgodnie z obowiązującymi przepisami. Poniżej przedstawiamy informacje, które mogą okazać się przydatne w przypadku sprowadzenia ciała lub prochów osoby zmarłej z Belgii do Polski. Jednocześnie zaznaczamy, że nasza firma dopełni w Państwa imieniu wszelkich formalności związanych z tą kwestią.

Dokumenty niezbędne przy sprowadzeniu ciała lub prochów z Belgii do Polski:

  • Zezwolenie Starosty lub Prezydenta Miasta któremu podlega cmentarz, na sprowadzenie ciała lub prochów z Belgii i pochowanie w Polsce.
  • Oświadczenie medyczne wykluczające jako przyczynę śmierci chorobę zakaźną.
  • Akt zgonu zwykły lub na formularzu międzynarodowym,
  • Zezwolenie na pochowanie ciała wydane przez władze belgijskie (permis d’inhumer),
  • Zaświadczenie miejscowych władz, że zwłoki zostały włożone do metalowej trumny,
  • Zaświadczenie władz miejscowych ze zgodą na wywiezienie zwłok z Belgii (laisser-passer mortuaire).

Ile kosztuje transport zwłok z Belgii do Polski?

Koszt sprowadzenia zwłok z Belgii do Polski różni się w zależności od przypadku i miejsca przeznaczenia w Polsce, dlatego abyśmy mogli udzielić rzetelnej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dbamy, aby nasza oferta spełniła Państwa oczekiwania. Sugerujemy zachować ostrożność do podejrzanie niskich cen stosowanych przez niektóre firmy z branży. Często nie zawierają one kosztów takich jak: trumna, koszty naliczone przez zagraniczny dom pogrzebowy lub szpital, opłaty administracyjne, itp.

Jesteśmy, aby pomagać

Naszą misją jest udzielanie rzetelnej pomocy w trudnych chwilach. Dlatego powierzając nam transport zwłok z Belgii do Polski , mają Państwo gwarancję kompleksowej realizacji usługi. Ponadto otrzymają Państwo do dyspozycji specjalnie przydzielonego opiekuna, który odpowie na Państwa pytania i udzieli merytorycznego wsparcia w tych trudnych chwilach.

Dziękujemy za okazane zaufanie.

Nasze atuty:

Położenie geograficzne

Nasza siedziba znajduje się blisko granicy z Niemcami, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Zachodniej.

 

Doświadczenie

Od 1991 roku świadczymy międzynarodowe usługi pogrzebowe. Posiadamy specjalistyczną wiedzę i narzędzia.

Globalny zasięg

Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało / prochy osoby zmarłej z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce.

[/column]