Transport zmarłych z zagranicy wg miast

przewóz zwłok z zagranicy

Transport zmarłych z zagranicy do Polski

Szanowni Państwo, zapewne nie bez powodu odwiedzacie naszą stronę. Wszystkim tym Państwu, którzy utracili bliską osobę składamy głębokie wyrazy współczucia. Jako rodzinna firma już od 25 lat wykonujemy usługi przewozu zwłok z zagranicy do Polski oraz wspieramy rodziny, które utraciły swoich bliskich za granicą kraju. Nasze doświadczenie oraz sieć międzynarodowych kontaktów, pozwalają nam na profesjonalny przewóz zwłok z zagranicy do wybranego miejsca w Polsce.

Zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji. Śmierć za granicą rodzi dodatkowe trudności w postaci formalności, jakie należy wypełnić w celu legalnego sprowadzenia ciała, a także wiąże się z finansowym obciążeniem dla rodziny zmarłego. Zlecając usługę przewozu zwłok naszej firmie, mogą być Państwo spokojni o kwestie formalne, a także liczyć na wsparcie przy staraniu się o wypłatę należnego ubezpieczenia.

Ile kosztuje transport zmarłych z zagranicy do Polski?

Cena za przewóz zwłok z zagranicy do Polski różni się w zależności od przypadku i kraju zgonu, dlatego w celu zasięgnięcia dokładnej informacji prosimy o kontakt pod naszym dyżurnym numerem telefonu. Aby uniknąć rozczarowania, sugerujemy zachować ostrożność w stosunku do podejrzanie niskich cen stosowanych przez niektóre konkurencyjne firmy z branży. Często nie zawierają one takich opłat jak: trumna, koszty naliczone przez zagraniczną firmę pogrzebową itp.

Jesteśmy, aby pomagać

Przypominamy, że wszystkie dokumenty niezbędne do sprowadzenia ciała osoby zmarłej, organizowane są przez naszą firmę w ramach wykonywanej usługi. Dodatkowo otrzymają Państwo do dyspozycji specjalnie przydzielonego opiekuna, który odpowie na wszelkie Państwa pytania oraz udzieli merytorycznego wsparcia w tych trudnych chwilach. Dziękujemy za okazane zaufanie.

Nasze atuty:

Położenie geograficzne

Nasza siedziba znajduje się blisko granicy z Niemcami, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Zachodniej.

 

Doświadczenie

Od 1991 roku świadczymy międzynarodowe usługi pogrzebowe. Posiadamy specjalistyczną wiedzę i narzędzia.

Globalny zasięg

Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało / prochy osoby zmarłej z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce.

Kontakt

+48 601 591 203

Całodobowy telefon dyżurny

Dzwoniąc pod ten numer uzyskacie Państwo rzetelną pomoc i bezpłatną wycenę przewozu zwłok z zagranicy do Polski.