Transport zwłok Gdynia

transport zwlok gdynia

Pomagamy 24h

+48 601 591 203

Dzwoniąc pod ten numer uzyskacie Państwo bezpłatną poradę i wycenę.

Transport zwłok Gdynia

Jako rodzinna firma, od ponad 30 lat pomagamy rodzinom na całym świecie w sprowadzaniu ich bliskich zmarłych do kraju. Transport zwłok z zagranicy do Gdyni to usługa złożona ze względu na wymogi formalne i prawne. Wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza pozwalają nam na sprawne działanie i pomoc rodzinom, które znalazły się w tak trudnej sytuacji.

Jesteśmy firmą rozpoznawalną zarówno w Polsce jak i za granicą. Nasz zespół współpracuje z konsulatami i domami pogrzebowymi na całym świecie. Dysponujemy własnym zapleczem sanitarnym dla zmarłych, flotą autokarawanów i zespołem konsultantów, którzy zorganizują dla Państwa formalności. Każdego dnia udzielamy wsparcia rodzinom, które nam zaufały. Wierzymy, że jesteśmy w stanie pomóc także Państwu.

Ile kosztuje transport zwłok do Gdyni?

Koszty transportu zwłok do Gdyni różnią się w zależności od przypadku i kraju. W pierwszej kolejności prosimy o kontakt telefoniczny, abyśmy mogli od Państwa uzyskać wiedzę, niezbędną do rzetelnej wyceny. Warto pamiętać, że jako producent zapewniamy konkurencyjne ceny trumien i asortymentu pogrzebowego. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i dbamy, aby nasza oferta spełniła Państwa oczekiwania.

Prosimy zachować ostrożność w stosunku do podejrzanie niskich ofert cenowych niektórych firm z branży. Może się okazać, że nie uwzględniają one kosztów: trumny, opłat zagranicznych szpitali, firm pogrzebowych lub kosztów administracyjnych.

Jesteśmy, aby pomagać

Naszym celem jest niesienie pomocy rodzinom, które utraciły bliską osobę. Powierzając nam  organizację sprowadzenia zmarłego do kraju, oprócz usługi transportu, otrzymujecie Państwo wsparcie w czynnościach administracyjnych w Polsce. Przypominamy, że dokumenty niezbędne do sprowadzenia ciała zmarłego z zagranicy są organizowane przez naszą firmę w ramach wykonywanej usługi. Dodatkowo otrzymają Państwo dedykowanego opiekuna, który odpowie na pytania, udzieli informacji i merytorycznego wsparcia przez cały czas realizacji zlecenia.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji i dziękujemy za  okazane zaufanie.

Nasze atuty:

Położenie geograficzne

Nasza siedziba znajduje się blisko granicy z Niemcami, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Zachodniej.

 

Doświadczenie

Od 1991 roku świadczymy międzynarodowe usługi pogrzebowe. Posiadamy specjalistyczną wiedzę i narzędzia.

Globalny zasięg

Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało / prochy osoby zmarłej z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce.