Transport zwłok Poznań

transport zwłok poznań

Pomagamy 24h

+48 601 591 203

Dzwoniąc pod ten numer uzyskacie Państwo bezpłatną poradę i wycenę.

Transport zwłok Poznań

Od ponad 30 lat pomagamy rodzinom w Polsce i na świecie w sprowadzaniu ich bliskich zmarłych do kraju. Sprowadzenie zwłok do Poznania jest usługą złożoną ze względu na szereg formalności, których trzeba dopełnić. Wieloletnie doświadczenie, oraz sieć kontaktów międzynarodowych, pozwala nam działać sprawnie i skutecznie.

Międzynarodowy transport zmarłych wymaga znajomości przepisów i prawa. Doradzimy Państwu, jaki rodzaj transportu będzie najbardziej korzystny a następnie zorganizujemy formalności, aby bliska Państwu osoba mogła szybko powrócić do kraju.

Jesteśmy firmą rozpoznawalną zarówno w Polsce jak i za granicą. Współpracujemy z konsulatami i domami pogrzebowymi na całym świecie. Zaufało nam tysiące rodzin. Wierzymy, że jesteśmy w stanie pomóc także Państwu.

Transport zwłok Poznań – ile kosztuje?

Koszt sprowadzenia zwłok do Poznania różni się w zależności od przypadku i kraju, dlatego abyśmy mogli udzielić rzetelnej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy pamiętać, że jako producent zapewniamy konkurencyjne ceny trumien i akcesoriów pogrzebowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dbamy, aby nasza oferta spełniła Państwa oczekiwania.

Sugerujemy zachować ostrożność do podejrzanie niskich cen stosowanych przez niektóre firmy z branży. Często nie zawierają one kosztów takich jak: trumna, koszty naliczone przez zagraniczny dom pogrzebowy lub szpital, opłaty administracyjne, itp.

Jesteśmy, aby pomagać

Naszą misją jest udzielanie rzetelnej pomocy w trudnych chwilach. Dlatego powierzając nam transport zwłok do Poznania, mają Państwo gwarancję kompleksowej realizacji usługi. Ponadto otrzymają Państwo do dyspozycji specjalnie przydzielonego opiekuna, który odpowie na Państwa pytania i udzieli merytorycznego wsparcia w tych trudnych chwilach.

Dziękujemy za okazane zaufanie.

Nasze atuty:

Położenie geograficzne

Nasza siedziba znajduje się blisko granicy z Niemcami, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Zachodniej.

 

Doświadczenie

Od 1991 roku świadczymy międzynarodowe usługi pogrzebowe. Posiadamy specjalistyczną wiedzę i narzędzia.

Globalny zasięg

Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało / prochy osoby zmarłej z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce.