Transport zwłok Gdańsk

transport zwłok gdańsk

Pomagamy 24h

+48 601 591 203

Dzwoniąc pod ten numer uzyskacie Państwo bezpłatną poradę i wycenę.

Transport zwłok Gdańsk

Firma PIECHOTA od ponad 30 lat pomaga rodzinom na całym świecie w sprowadzeniu ich bliskich zmarłych do kraju. Transport zwłok z zagranicy do Gdańska jest usługą złożoną ze względu na wymogi formalne i prawne. Wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza pozwalają nam na sprawne działanie i pomoc rodzinom, które straciły swoich bliskich.

Transport zmarłego do Gdańska wymaga znajomości przepisów i prawa międzynarodowego. Doradzimy Państwu, jaki rodzaj transportu będzie najbardziej korzystny oraz jaką formę pochówku wybrać. Pomożemy w organizacji dokumentów i udzielimy informacji z zakresu ubezpieczeń pośmiertnych ZUS/KRUS/MSWiA.

Jesteśmy firmą rozpoznawalną zarówno w Polsce jak i za granicą. Nasz zespół współpracuje z konsulatami i domami pogrzebowymi na całym świecie. Każdego dnia udzielamy wsparcia rodzinom, które nam zaufały. Wierzymy, że jesteśmy w stanie pomóc także Państwu.

 

Transport zwłok Gdańsk – koszt

Cena transportu zwłok do Gdańska różni się w zależności od przypadku i kraju. W pierwszej kolejności prosimy o kontakt telefoniczny. Uzyskanie od Państwa podstawowej wiedzy, umożliwi nam udzielenie rzetelnej informacji o cenie usługi. Prosimy pamiętać, że jako producent zapewniamy konkurencyjne ceny trumien i akcesoriów pogrzebowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dbamy, aby nasza oferta spełniła Państwa oczekiwania.

Sugerujemy zachować ostrożność do podejrzanie niskich cen stosowanych przez niektóre firmy z branży. Często nie zawierają one kosztów takich jak: trumna, koszty naliczone przez zagraniczny dom pogrzebowy lub szpital, opłaty administracyjne, itp.

Jesteśmy, aby pomagać

Naszą misją jest udzielanie rzetelnej pomocy rodzinom, które straciły swoich bliskich. Powierzając nam sprowadzenie zmarłego do Gdańska, mają Państwo gwarancję kompleksowej realizacji usługi. Ponadto otrzymają Państwo do dyspozycji specjalnie przydzielonego opiekuna, który odpowie na pytania i udzieli merytorycznego wsparcia w tych trudnych chwilach.

Dziękujemy za okazane zaufanie.

Nasze atuty:

Położenie geograficzne

Nasza siedziba znajduje się blisko granicy z Niemcami, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Zachodniej.

 

Doświadczenie

Od 1991 roku świadczymy międzynarodowe usługi pogrzebowe. Posiadamy specjalistyczną wiedzę i narzędzia.

Globalny zasięg

Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało / prochy osoby zmarłej z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce.