Sprowadzenie zwłok z Chorwacji

sprowadzenie zwłok z chorwacji

Sprowadzenie zwłok z Chorwacji do Polski

Firma PIECHOTA od ponad 30 lat pomaga rodzinom na całym świecie w sprowadzeniu ich bliskich zmarłych do kraju. Jesteśmy firmą rozpoznawalną zarówno w Polsce jak i za granicą. Współpracujemy z konsulatami i domami pogrzebowymi na całym świecie. Każdego dnia udzielamy wsparcia rodzinom, które nam zaufały. Wierzymy, że jesteśmy w stanie pomóc także Państwu.

Poniżej przedstawiamy informacje, które mogą okazać się przydatne w przypadku sprowadzenia ciała / prochów osoby zmarłej z Chorwacji do Polski. Jednocześnie zaznaczamy, że nasza firma dopełni w Państwa imieniu wszelkich formalności związanych z tą kwestią.

Dokumenty niezbędne przy sprowadzeniu ciała lub prochów z Belgii do Polski:

  • Zgoda Starosty lub Prezydenta Miasta, któremu podlega cmentarz, na przewóz zwłok z Chorwacji do Polski.
  • Akt zgonu lub zaświadczenie właściwego urzędu stanu cywilnego poświadczające, iż wystawienie takiego aktu nie było możliwe. W Chorwacji dokument ten nosi nazwę [SMRTNI LIST lub IZVADAK IZ MATICE UMRLIH]
  • Karta zgonu lub zaświadczenie lekarza stwierdzającego datę, miejsce oraz przyczynę zgonu [POTVRDA O SMRTI]
  • Zezwolenie lokalnych organów administracji państwowej Republiki Chorwacji na transport zwłok do Polski [SPROVODNICA ZA PRIJENOS UMRLE OSOBE – LAISSEZ-PASSER FOR CORPSE].
  • Certyfikat dla trumny lub urny. Dokument ten zawiera m.in. oświadczenie, że trumna/urna spełniają standardy transportu międzynarodowego.
  • Zgoda na pochowanie ciała z chorwackiego urzędu sanitanro – epidemiologicznego [DOZVOLA ZA POKOP UMRLE OSOBE]
  • W przypadku sprowadzenia prochów [POTVRDA O KREMIRANJU]

Transport zwłok z Chorwacji do Polski – cena

Cena sprowadzenia zmarłego z Chorwacji do Polski różni się w zależności od przypadku i miejsca docelowego w Polsce. Dlatego w pierwszej kolejności prosimy o kontakt telefoniczny, abyśmy mogli od Państwa uzyskać wiedzę, niezbędną do rzetelnej wyceny. Warto pamiętać, że jako producent zapewniamy konkurencyjne ceny trumien i asortymentu pogrzebowego. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i dbamy, aby nasza oferta spełniła Państwa oczekiwania. Jednocześnie prosimy zachować ostrożność w stosunku do podejrzanie niskich ofert cenowych niektórych firm z branży. Może się okazać, że nie uwzględniają one kosztów: trumny, opłat zagranicznych szpitali, opłat za rejestrację dokumentów lub kosztów administracyjnych, itp.

Jesteśmy, aby pomagać

Transport zmarłego z Chorwacji do Polski to usługa złożona. Dlatego od początku zlecenia jesteśmy do Państwa dyspozycji. Doradzimy, jaki rodzaj transportu będzie najbardziej korzystny, oraz jaką formę pochówku wybrać. Pomożemy także w organizacji dokumentów, oraz udzielimy informacji z zakresu ubezpieczeń pośmiertnych ZUS / KRUS / MSWiA.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji i dziękujemy za  okazane zaufanie.

Nasze atuty:

Położenie geograficzne

Nasza siedziba znajduje się blisko granicy z Niemcami, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Zachodniej.

 

Doświadczenie

Od 1991 roku świadczymy międzynarodowe usługi pogrzebowe. Posiadamy specjalistyczną wiedzę i narzędzia.

Globalny zasięg

Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało / prochy osoby zmarłej z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce.

Kontakt

+48 601 591 203

Całodobowy telefon dyżurny

Dzwoniąc pod ten numer uzyskacie Państwo rzetelną pomoc i bezpłatną wycenę kompleksowej usługi transportu osoby zmarłej.