Transport zwłok Częstochowa

transport zwłok częstochowa

Pomagamy 24h

+48 601 591 203

Dzwoniąc pod ten numer uzyskacie Państwo bezpłatną poradę i wycenę.

Transport zwłok Częstochowa

Od ponad 30 lat pomagamy rodzinom w Polsce i na świecie w sprowadzaniu ich bliskich zmarłych do kraju. Międzynarodowy transport zmarłych jest usługą złożoną ze względu na szereg formalności, których trzeba dopełnić. Wieloletnie doświadczenie oraz sieć kontaktów międzynarodowych, pozwalają nam działać sprawnie i skutecznie.

Transport zmarłego do Częstochowy wymaga znajomości przepisów i prawa. Doradzimy Państwu jaki rodzaj transportu będzie najbardziej korzystny, a następnie zorganizujemy formalności, aby bliska Państwu osoba mogła szybko powrócić do kraju.

Jesteśmy firmą rozpoznawalną zarówno w Polsce jak i za granicą. Współpracujemy z konsulatami i domami pogrzebowymi na całym świecie. Każdego dnia udzielamy wsparcia rodzinom, które nam zaufały. Wierzymy, że jesteśmy w stanie pomóc także Państwu.

Transport zwłok Częstochowa – koszty

Koszt sprowadzenia zwłok do Częstochowy różni się w zależności od przypadku i kraju. W pierwszej kolejności prosimy o kontakt telefoniczny. Uzyskanie od Państwa podstawowej wiedzy, umożliwi nam udzielenie rzetelnej informacji o cenie transportu zmarłego. Proszę pamiętać, że jako producent zapewniamy konkurencyjne ceny trumien i akcesoriów pogrzebowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dbamy, aby nasza oferta spełniła Państwa oczekiwania.

Sugerujemy zachować ostrożność do podejrzanie niskich cen stosowanych przez niektóre firmy z branży. Często nie zawierają one kosztów takich jak: trumna, koszty naliczone przez zagraniczny dom pogrzebowy lub szpital, opłaty administracyjne, itp.

Jesteśmy, aby pomagać

Naszą misją jest udzielanie rzetelnej pomocy w trudnych chwilach. Powierzając nam transport zwłok do Częstochowy, mają Państwo gwarancję kompleksowej realizacji usługi. Ponadto otrzymają Państwo do dyspozycji specjalnie przydzielonego opiekuna, który odpowie na pytania i udzieli merytorycznego wsparcia w tych trudnych chwilach.

Dziękujemy za okazane zaufanie.

Nasze atuty:

Położenie geograficzne

Nasza siedziba znajduje się blisko granicy z Niemcami, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Zachodniej.

 

Doświadczenie

Od 1991 roku świadczymy międzynarodowe usługi pogrzebowe. Posiadamy specjalistyczną wiedzę i narzędzia.

Globalny zasięg

Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało / prochy osoby zmarłej z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce.