Sprowadzenie zwłok z Austrii

transport zwłok z austrii

Pomagamy 24h

+48 601 591 203

Dzwoniąc pod ten numer uzyskacie Państwo bezpłatną poradę i wycenę.

Sprowadzenie zwłok z Austrii do Polski

Od ponad 30 lat pomagamy rodzinom w Polsce i na świecie w sprowadzaniu ich bliskich zmarłych do kraju. Ze względu na obecne kierunki emigracji, nie da się ukryć, że Austria jest jednym z częściej powtarzających się przypadków w naszej działalności. Sprowadzenie zwłok z Austrii do Polski musi odbywać się zgodnie z obowiązującymi przepisami. Poniżej przedstawiamy wykaz dokumentów, które należy uzyskać, aby sprowadzić zmarłego z Austrii do Polski. Jednocześnie zaznaczamy, że pozyskamy je dla Państwa w ramach wykonywanej usługi.

  • zgoda polskich władz na sprowadzenie i pochowanie ciała lub prochów w Polsce (decyzję wydaje Starostwo lub Urząd Miasta]
  • Zaświadczenie na przewóz zwłok (niem.: LEICHENPASS) lub w przypadku kremacji (EINÄSCHERUNGSBESCHEINIGUNG)
  • akt zgonu [STERBEURKUNDE, AUSZUG AUS DEM STERBEEINTRAG /egzemplarz wielojęzyczny lub BESCHEINIGUNG ÜBER ZURÜCKSTELLUNG EINER STERBEURKUNDE / zaświadczenie tymczasowe o zgłoszeniu zgonu.
  • Świadectwo lekarskie o przyczynie zgonu z którego wynika, że przyczyną śmierci nie była choroba zakaźna (TODESBESCHEINIGUNG)

Transport zwłok z Austrii do Polski – cena

Cena za transport zwłok z Austrii do Polski różni się w zależności od przypadku i miejsca docelowego w Polsce, dlatego w celu zasięgnięcia dokładnej informacji prosimy o kontakt pod naszym dyżurnym numerem telefonu. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i dbamy, aby nasza oferta spełniła Państwa oczekiwania. Warto pamiętać, że jako producent zapewniamy konkurencyjne ceny trumien i asortymentu pogrzebowego. Aby uniknąć rozczarowania, sugerujemy zachować ostrożność w stosunku do podejrzanie niskich cen stosowanych przez niektóre firmy z branży. Często nie zawierają one takich opłat jak: trumna, koszty naliczone przez zagraniczną firmę pogrzebową, opłat administracyjnych, itp.

Transport zwłok od 2000 zł. Czy aby na pewno?

3 rzeczy, o które powinieneś zapytać zanim podpiszesz umowę na transport zwłok do Polski, aby zaoszczędzić sobie nerwów i pieniędzy.

Zlecając nam usługę, mogą Państwo liczyć na:

#

Przejrzyste warunki

Za każdym razem przedstawiamy jasno sformułowaną umowę. U nas mają Państwo gwarancję, że cena za naszą usługę nie ulegnie zmiane.

#

Indywidualne podejście

W celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta przyjmujemy tylko określoną liczbę zleceń w miesiącu.

#

Możliwość wyboru trumny / urny

Jako nieliczni w Polsce zapewniamy szeroki wybór trumien oraz urn przewozowch o wysokim standardzie.

#

Ponad 30 lat doświadczenia

Działamy od 1988 roku. Przez ten czas pomogliśmy setkom rodzin. Wierzymy, że możemy pomóc również Państwu.

Polecamy również:

Poniżej zamieszczamy linki do innych przydatnych artykułów:

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi
Transport zwłok z zagranicy do Polski: Przewodnik krok po kroku
3 rzeczy, o które powinieneś zapytać zanim podpiszesz umowę na transport zwłok do Polski.