Sprowadzenie zwłok z Francji

sprowadzenie zwłok z francji

Sprowadzenie zwłok z Francji do Polski

Jeżeli odwiedzacie Państwo tę stronę to zapewne znaleźliście się w sytuacji utraty bliskiej Wam osoby.  Tym z Państwa, którzy przeżywają doświadczenie śmierci kogoś bliskiego składamy szczere wyrazy współczucia. Jesteśmy firmą rozpoznawalną zarówno w Polsce jak i za granicą. Współpracujemy z konsulatami i domami pogrzebowymi na całym świecie. Zaufało nam tysiące rodzin. Wierzymy, że jesteśmy w stanie pomóc także Państwu.

Sprowadzenie zwłok z Francji do Polski musi odbywać się zgodnie z obowiązującymi przepisami. Na podstawie udzielonego nam  pełnomocnictwa, dopełnimy w Państwa imieniu niezbędnych formalności. Poniżej wykaz dokumentów niezbędnych do sprowadzenia zmarłego do Polski:

  • Zezwolenie Prezydenta Miasta lub Starosty któremu podlega cmentarz, na przewóz zwłok lub prochów z Francji do Polski.
  • Świadectwo medyczne, iż przyczyną zgonu nie była choroba zakaźna, wystawione przez lekarza który stwierdził zgon.
  • Odpis aktu zgonu lub innego dokumentu stwierdzającego zgon.
  • Certyfikat dla trumny/urny. Dokument ten potwierdza, że urna lub trumna użyta do transportu spełnia wymogi sanitarno – prawne.
  • Zgoda prefektury na transport urny lub trumny.

Transport zwłok z Francji do Polski- koszty

Cena za transport zwłok z Francji do Polski  różni się w zależności od przypadku i regionu kraju, dlatego w celu zasięgnięcia dokładnej informacji prosimy o kontakt pod naszym dyżurnym numerem telefonu. Uzyskanie od Państwa podstawowej wiedzy, umożliwi nam udzielenie rzetelnej informacji o cenie usługi. Jednocześnie sugerujemy zachować ostrożność w stosunku do podejrzanie niskich cen stosowanych przez niektóre firmy z branży. Często nie zawierają one takich opłat jak: trumna, koszty naliczone przez zagraniczną firmę pogrzebową, rejestracja dokumentów za granicą, itp.

Jesteśmy, aby pomagać

Naszą misją jest udzielanie rzetelnej pomocy rodzinom, które straciły swoich bliskich. Powierzając nam sprowadzenie zmarłego z Francji do Polski , mają Państwo gwarancję kompleksowej realizacji usługi. Ponadto otrzymają Państwo do dyspozycji specjalnie przydzielonego opiekuna, który odpowie na pytania i udzieli merytorycznego wsparcia w tych trudnych chwilach.

Dziękujemy za okazane zaufanie.

 

Nasze atuty:

Położenie geograficzne

Nasza siedziba znajduje się blisko granicy z Niemcami, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Zachodniej.

 

Doświadczenie

Od 1991 roku świadczymy międzynarodowe usługi pogrzebowe. Posiadamy specjalistyczną wiedzę i narzędzia.

Globalny zasięg

Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało / prochy osoby zmarłej z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce.

Kontakt

+48 601 591 203

Całodobowy telefon dyżurny

Dzwoniąc pod ten numer uzyskacie Państwo rzetelną pomoc i bezpłatną wycenę kompleksowej usługi transportu osoby zmarłej.