Sprowadzenie zwłok z Danii

transport zwłok z danii

Sprowadzenie zwłok z Danii do Polski

Szanowni Państwo, zapewne nie bez powodu odwiedzacie naszą stronę. Wszystkim tym Państwu, którzy utracili bliską osobę składamy głębokie wyrazy współczucia. Jako firma dołożymy wszelkich starań, aby w sposób szybki i godny sprowadzić jej ciało do Polski. Poniżej przedstawiamy informacje, które mogą okazać się przydatne w przypadku sprowadzenia ciała / prochów osoby zmarłej z Danii do Polski. Jednocześnie zaznaczamy, że nasza firma dopełni w Państwa imieniu wszelkich formalności związanych z tą kwestią.

Sprowadzenie zwłok z Danii do Polski musi odbywać się zgodnie z obowiązującymi przepisami. Aby otrzymać zezwolenie na sprowadzenie ciała osoby zmarłej, w Konsulacie RP (Bruksela) należy przedłożyć m.in. następujące dokumenty:

  • Duński dokument zezwlający na przewóz zwłok z Danii do Polki – Laissez passer – LIGPAS,
  • Akt zgonu (polski lub duński Døds – og Begrevelsesattest),
  • Pozwolenie starosty lub prezydenta miasta na sprowadzenie zwłok z Danii do Polski,
  • Oryginalny akt zgonu wydany przez urzędnika parafialnego najbliższego miejsca zamieszkania zmarłego,
  • Zaświadczenie Laissez passer – LIGPAS stwierdzające przyczynę śmierci, wydawane przez duńskie władze sanitarne (Embedslægerne – w 5 regionach Danii).

Mamy nadzieję, że uznają Państwo powyższe informacje za przydatne. Jednocześnie przypominamy, że nasza firma dopełni w Państwa imieniu wszelkich formalności związanych z usługą sprowadzenia ciała do Polski.

Ile kosztuje transport zwłok z Danii do Polski?

Cena za transport zwłok z Danii do Polski różni się w zależności od przypadku i regionu kraju, dlatego w celu zasięgnięcia dokładnej informacji prosimy o kontakt pod naszym dyżurnym numerem telefonu. Aby uniknąć rozczarowania, sugerujemy zachować ostrożność w stosunku do podejrzanie niskich cen stosowanych przez niektóre firmy z branży. Często nie zawierają one takich opłat jak: trumna, koszty naliczone przez zagraniczną firmę pogrzebową itp.

Jesteśmy, aby pomagać

Przypominamy, że wszystkie dokumenty niezbędne do sprowadzenia ciała osoby zmarłej, organizowane są przez naszą firmę w ramach wykonywanej usługi. Dodatkowo otrzymają Państwo do dyspozycji specjalnie przydzielonego opiekuna, który odpowie na wszelkie Państwa pytania oraz udzieli merytorycznego wsparcia w tych trudnych chwilach. Dziękujemy za okazane zaufanie.

Nasze atuty:

Położenie geograficzne

Nasza siedziba znajduje się blisko granicy z Niemcami, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Zachodniej.

 

Doświadczenie

Od 1991 roku świadczymy międzynarodowe usługi pogrzebowe. Posiadamy specjalistyczną wiedzę i narzędzia.

Globalny zasięg

Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało / prochy osoby zmarłej z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce.

Kontakt

+48 601 591 203

Całodobowy telefon dyżurny

Dzwoniąc pod ten numer uzyskacie Państwo rzetelną pomoc i bezpłatną wycenę kompleksowej usługi transportu osoby zmarłej.