Transport zwłok Gorzów Wielkopolski

transport zwłok gorzów wielkopolski

Pomagamy 24h

+48 601 591 203

Dzwoniąc pod ten numer uzyskacie Państwo bezpłatną poradę i wycenę.

Transport zwłok Gorzów Wielkopolski

Jesteśmy firmą rodzinną i od ponad 30 lat pomagamy rodzinom w na całym świecie w sprowadzaniu ich bliskich zmarłych do kraju. Międzynarodowy transport zmarłych jest usługą złożoną ze względu na wymogi formalne i prawne. Zdobyte doświadczenie oraz sieć międzynarodowych kontaktów umożliwiają nam sprawne działanie w Państwa imieniu. Za cel stawiamy sobie godną i sprawną organizację transportu zmarłego, z jednoczesnym zachowaniem międzynarodowych przepisów.

Transport zwłok z zagranicy do Gorzowa Wielkopolskiego to usługa złożona. Dlatego od początku zlecenia jesteśmy do Państwa dyspozycji. Doradzimy, jaki rodzaj transportu będzie najbardziej korzystny oraz jaką formę pochówku wybrać. Pomożemy także w organizacji dokumentów i udzielimy informacji z zakresu ubezpieczeń pośmiertnych ZUS/KRUS/MSWiA.

Każdego dnia udzielamy wsparcia rodzinom, które nam zaufały. Wierzymy, że jesteśmy w stanie pomóc także Państwu.

Transport zwłok Gorzów Wielkopolski – jaki koszt?

Koszty międzynarodowego transportu zmarłego różnią się w zależności od przypadku oraz kraju. Dlatego w pierwszej kolejności prosimy Państwa o kontakt telefoniczny, abyśmy mogli uzyskać wiedzę niezbędną do podania rzetelnej informacji o cenie. Jeżeli decydujecie się Państwo na kontakt przez e-mail, prześlemy formularz na podstawie którego będziemy mogli udzielić informacji o kosztach. Warto pamiętać, że jako producent oferujemy trumny i asortyment pogrzebowy w konkurencyjnych cenach.

Aby uniknąć rozczarowania, prosimy zachować ostrożność w stosunku do podejrzanie niskich ofert cenowych niektórych firm z branży. Może się okazać, że nie zawierają one ceny za trumnę, zagranicznych opłat szpitalnych lub administracyjnych lub kosztów rejestracji dokumentów za granicą.

 

Jesteśmy, aby pomagać

Naszą misją jest udzielanie rzetelnej pomocy w trudnych chwilach. Dlatego powierzając nam transport zwłok do Gorzowa Wielkopolskiego , mają Państwo gwarancję kompleksowej realizacji usługi. Dysponujemy własnym zapleczem sanitarnym dla zmarłych, flotą autokarawanów i zespołem konsultantów, którzy zorganizują dla Państwa formalności. Przypominamy, że dokumenty niezbędne do sprowadzenia ciała zmarłego z zagranicy są organizowane przez naszą firmę w ramach wykonywanej usługi. Dodatkowo otrzymają Państwo dedykowanego opiekuna, który odpowie na pytania, udzieli informacji i merytorycznego wsparcia przez cały czas realizacji zlecenia.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji i dziękujemy za  okazane zaufanie.

Nasze atuty:

Położenie geograficzne

Nasza siedziba znajduje się blisko granicy z Niemcami, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Zachodniej.

 

Doświadczenie

Od 1991 roku świadczymy międzynarodowe usługi pogrzebowe. Posiadamy specjalistyczną wiedzę i narzędzia.

Globalny zasięg

Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało / prochy osoby zmarłej z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce.