Transport zwłok Katowice

transport zwłok katowice

Pomagamy 24h

+48 601 591 203

Dzwoniąc pod ten numer uzyskacie Państwo bezpłatną poradę i wycenę.

Transport zwłok Katowice

Od ponad 20 lat specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie zwłok i pomocy rodzinom w sprowadzaniu ciała ich bliskiej osoby do Katowic. Zdobyte doświadczenie w zakresie transportu zmarłych oraz sieć międzynarodowych kontaktów pozwalają nam sprawnie i skutecznie zorganizować transport zwłok do Katowic.

Naszą misją jest udzielanie rzetelnej pomocy w trudnych chwilach. W przypadku śmierci za granicą, doradzimy Państwu jaki rodzaj transportu zmarłego będzie najbardziej korzystny, dokonamy wszelkich formalności niezbędnych do sprowadzenia ciała osoby zmarłej do Katowic. Ponadto jako producent, zapewnimy konkurencyjne ceny trumien i akcesoriów pogrzebowych.

Jesteśmy firmą rozpoznawalną zarówno w Polsce jak i za granicą. Współpracujemy z konsulatami i partnerskimi zakładami pogrzebowymi na całym świecie. Zaufało nam wiele rodzin i żadnej z nich nie zawiedliśmy. Wierzymy, że jesteśmy w stanie pomóc także Państwu.

Transport zwłok Katowice – ile kosztuje?

Cena za transport zwłok do Katowic różni się w zależności od przypadku i regionu kraju, dlatego w celu zasięgnięcia dokładnej informacji prosimy o kontakt pod naszym dyżurnym numerem telefonu. Aby uniknąć rozczarowania, sugerujemy zachować ostrożność w stosunku do podejrzanie niskich cen stosowanych przez niektóre firmy z branży. Często nie zawierają one takich opłat jak: trumna, koszty naliczone przez zagraniczną firmę pogrzebową itp.

Jesteśmy, aby pomagać

Przypominamy, że wszystkie dokumenty niezbędne do sprowadzenia ciała osoby zmarłej, organizowane są przez naszą firmę w ramach wykonywanej usługi. Dodatkowo otrzymają Państwo do dyspozycji specjalnie przydzielonego opiekuna, który odpowie na wszelkie Państwa pytania oraz udzieli merytorycznego wsparcia w tych trudnych chwilach. Dziękujemy za okazane zaufanie.

Nasze atuty:

Położenie geograficzne

Nasza siedziba znajduje się blisko granicy z Niemcami, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Zachodniej.

 

Doświadczenie

Od 1991 roku świadczymy międzynarodowe usługi pogrzebowe. Posiadamy specjalistyczną wiedzę i narzędzia.

Globalny zasięg

Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało / prochy osoby zmarłej z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce.