Sprowadzenie zwłok z Grecji

sprowadzenie zwlok z grecji

Sprowadzenie zwłok z Grecji do Polski

Szanowni Państwo, zapewne nie bez powodu odwiedzacie naszą stronę. Wszystkim tym Państwu, którzy utracili bliską osobę składamy głębokie wyrazy współczucia. Jako firma dołożymy wszelkich starań, aby w sposób sprawny i godny sprowadzić jej ciało do Polski.

Poniżej przedstawiamy informacje, które mogą okazać się przydatne w przypadku sprowadzenia ciała / prochów osoby zmarłej z Grecji. Jednocześnie zaznaczamy, że nasza firma dopełni w Państwa imieniu wszelkich formalności związanych z tą kwestią.

Oficjalny wykaz dokumentów niezbędnych do sprowadzenia zwłok z Grecji do Polski:

  • Zgoda polskich władz na sprowadzenie i pochowanie ciała lub prochów w Polsce [dokument taki wydaje Starosta lub Prezydent Miasta].
  • Akt zgonu.
  • Zaświadczenie lekarskie o przyczynie zgonu, stwierdzające expressis verbis, że zgon nie nastąpił wskutek choroby zakaźnej.
  • Certyfikat dla trumny / urny. Dokument ten zawiera m.in. oświadczenie, że trumna / urna użyta do międzynarodowego przewozu zmarłego spełnia wymogi sanitarno – prawne.
  • Zaświadczenie o spopieleniu [w przypadku kremacji].

Ile kosztuje transport zwłok z Grecji do Polski?

Koszt transportu zmarłego z Grecji do Polski różni się w zależności od przypadku oraz regionu. Dlatego w pierwszej kolejności prosimy Państwa o kontakt telefoniczny, abyśmy mogli uzyskać wiedzę niezbędną do podania rzetelnej informacji o cenie. Bardzo prosimy zachować ostrożność, w stosunku do podejrzanie niskich ofert cenowych niektórych firm z branży. Często okazuje się, że nie zawierają one ceny za trumnę, zagranicznych opłat szpitalnych, administracyjnych lub kosztów rejestracji dokumentów za granicą, etc.

Jesteśmy, aby pomagać

Naszą misją jest udzielanie rzetelnej pomocy w trudnych chwilach. Dlatego powierzając nam transport zwłok z Grecji do Polski, mają Państwo gwarancję kompleksowej realizacji usługi. Dysponujemy własnym zapleczem sanitarnym dla zmarłych, flotą autokarawanów i zespołem konsultantów, którzy zorganizują dla Państwa formalności. Zaufało nam tysiące Rodzin. Wierzymy, że jesteśmy w stanie pomóc także Państwu.

Dziękujemy za okazane zaufanie.

Nasze atuty:

Położenie geograficzne

Nasza siedziba znajduje się blisko granicy z Niemcami, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Zachodniej.

 

Doświadczenie

Od 1991 roku świadczymy międzynarodowe usługi pogrzebowe. Posiadamy specjalistyczną wiedzę i narzędzia.

Globalny zasięg

Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało / prochy osoby zmarłej z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce.

Kontakt

+48 601 591 203

Całodobowy telefon dyżurny

Dzwoniąc pod ten numer uzyskacie Państwo rzetelną pomoc i bezpłatną wycenę kompleksowej usługi transportu osoby zmarłej.