Sprowadzenie zwłok z Grecji

sprowadzenie zwlok z grecji

Pomagamy 24h

+48 601 591 203

Dzwoniąc pod ten numer uzyskacie Państwo bezpłatną poradę i wycenę.

Sprowadzenie zwłok z Grecji do Polski

Szanowni Państwo, zapewne nie bez powodu odwiedzacie naszą stronę. Wszystkim tym Państwu, którzy utracili bliską osobę składamy głębokie wyrazy współczucia. Jako firma dołożymy wszelkich starań, aby w sposób sprawny i godny sprowadzić jej ciało do Polski. Poniżej przedstawiamy informacje, które mogą okazać się przydatne w przypadku sprowadzenia ciała / prochów osoby zmarłej z Grecji. Jednocześnie zaznaczamy, że nasza firma dopełni w Państwa imieniu wszelkich formalności związanych z tą kwestią:

  • Zgoda polskich władz na sprowadzenie i pochowanie ciała lub prochów w Polsce [dokument taki wydaje Starosta lub Prezydent Miasta].
  • Akt zgonu.
  • Zaświadczenie lekarskie o przyczynie zgonu, stwierdzające expressis verbis, że zgon nie nastąpił wskutek choroby zakaźnej.
  • Certyfikat dla trumny / urny. Dokument ten zawiera m.in. oświadczenie, że trumna / urna użyta do międzynarodowego przewozu zmarłego spełnia wymogi sanitarno – prawne.
  • Zaświadczenie o spopieleniu [w przypadku kremacji].

Ile kosztuje transport zwłok z Grecji do Polski?

Koszt transportu zmarłego z Grecji do Polski różni się w zależności od przypadku oraz regionu: przykładowo inaczej zostanie wyceniony transport z Aten, a inaczej z Krety. Dlatego w pierwszej kolejności prosimy Państwa o kontakt telefoniczny, abyśmy mogli uzyskać wiedzę niezbędną do podania rzetelnej informacji o cenie. Bardzo prosimy zachować ostrożność, w stosunku do podejrzanie niskich ofert cenowych niektórych firm z branży. Często okazuje się, że nie zawierają one ceny za trumnę, zagranicznych opłat szpitalnych, administracyjnych lub kosztów rejestracji dokumentów za granicą, etc.

Transport zwłok od 2000 zł. Czy aby na pewno?

3 rzeczy, o które powinieneś zapytać zanim podpiszesz umowę na transport zwłok do Polski, aby zaoszczędzić sobie nerwów i pieniędzy.

Zlecając nam usługę, mogą Państwo liczyć na:

#

Przejrzyste warunki

Za każdym razem przedstawiamy jasno sformułowaną umowę. U nas mają Państwo gwarancję, że cena za naszą usługę nie ulegnie zmiane.

#

Indywidualne podejście

W celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta przyjmujemy tylko określoną liczbę zleceń w miesiącu.

#

Możliwość wyboru trumny / urny

Jako nieliczni w Polsce zapewniamy szeroki wybór trumien oraz urn przewozowch o wysokim standardzie.

#

Ponad 30 lat doświadczenia

Działamy od 1988 roku. Przez ten czas pomogliśmy setkom rodzin. Wierzymy, że możemy pomóc również Państwu.

Polecamy również:

Poniżej zamieszczamy linki do innych przydatnych artykułów:

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi
Transport zwłok z zagranicy do Polski: Przewodnik krok po kroku
3 rzeczy, o które powinieneś zapytać zanim podpiszesz umowę na transport zwłok do Polski.