Sprowadzenie zwłok z Hiszpanii

sprowadzenie zwłok z hiszpanii

Sprowadzenie zwłok z Hiszpanii do Polski

Od ponad 30 lat pomagamy rodzinom w Polsce i na świecie w sprowadzaniu ich bliskich zmarłych do kraju. Wieloletnie doświadczenie, oraz sieć kontaktów międzynarodowych, pozwala nam działać sprawnie i skutecznie. Doradzimy Państwu, jaki rodzaj transportu będzie najbardziej korzystny oraz jaką formę pochówku wybrać. Pomożemy w organizacji dokumentów oraz udzielimy informacji z zakresu ubezpieczeń pośmiertnych ZUS i KRUS.Dopełnimy wszystkich formalności, aby bliska Państwu osoba mogła szybko powrócić do kraju.

Sprowadzenie Zmarłego z Hiszpanii do Polski jest usługą złożoną ze względu na szereg formalności, których trzeba dopełnić.Poniżej przedstawiamy informacje, które mogą okazać się przydatne w przypadku sprowadzenia ciała lub prochów z Hiszpanii do Polski. Jednocześnie zaznaczamy, że nasza firma dopełni w Państwa imieniu wszelkich formalności związanych z tą kwestią.

Dokumenty niezbędne przy sprowadzeniu ciała lub prochów z Hiszpanii do Polski:

  • Akt zgonu lub inny dokument stwierdzający zgon [PARTIDA / CERTIFICADO LITERAL DEDEFUNCIÓN]
  • Zezwolenie Starosty lub Prezydenta Miasta któremu podlega cmentarz na sprowadzenie zwłok lub prochów z Hiszpanii i pochowanie w Polsce.
  • Zaświadczenie lekarskie z którego wynika, że śmierć nie nastąpiła wskutek choroby zakaźnej.
  • Certyfikat dla trumny w której jest transportowany zmarły. Trumna powinna zawierać metalowy wkład wewnątrz, z co najmniej 5 cm warstwą chłonną, oraz specjalistyczne filtry. Trumna jest szczelnie zamykana przed opuszczeniem kraju z którego odbywa się transport. Istnieje możliwość spopielenia ciała w Polsce – w takim przypadku krematorium powinno powiadomić lokalny sanepid.
  • w przypadku kremacji [CERTIFICADO DE INSINERACIÓN] oraz certyfikat dla urny.

Transport zwłok z Hiszpanii do Polski – ile kosztuje?

Cena za transport zwłok z Hiszpanii do Polski różni się w zależności od przypadku i regionu kraju, dlatego w celu zasięgnięcia dokładnej informacji prosimy o kontakt pod naszym dyżurnym numerem telefonu.Warto  pamiętać, że jako producent zapewniamy konkurencyjne ceny trumien i akcesoriów pogrzebowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dbamy, aby nasza oferta spełniła Państwa oczekiwania. Aby uniknąć rozczarowania, sugerujemy zachować ostrożność w stosunku do podejrzanie niskich cen stosowanych przez niektóre firmy z branży. Często nie zawierają one takich opłat jak: trumna, koszty naliczone przez zagraniczną firmę pogrzebową itp.

Jesteśmy, aby pomagać

Przypominamy, że wszystkie dokumenty niezbędne do sprowadzenia ciała osoby zmarłej, organizowane są przez naszą firmę w ramach wykonywanej usługi. Dodatkowo otrzymają Państwo do dyspozycji specjalnie przydzielonego opiekuna, który odpowie na wszelkie Państwa pytania oraz udzieli merytorycznego wsparcia w tych trudnych chwilach. Dziękujemy za okazane zaufanie.

Nasze atuty:

Położenie geograficzne

Nasza siedziba znajduje się blisko granicy z Niemcami, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Zachodniej.

 

Doświadczenie

Od 1991 roku świadczymy międzynarodowe usługi pogrzebowe. Posiadamy specjalistyczną wiedzę i narzędzia.

Globalny zasięg

Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało / prochy osoby zmarłej z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce.

Kontakt

+48 601 591 203

Całodobowy telefon dyżurny

Dzwoniąc pod ten numer uzyskacie Państwo rzetelną pomoc i bezpłatną wycenę kompleksowej usługi transportu osoby zmarłej.