Sprowadzenie zwłok z Włoch

sprowadzenie zwłok z włoch

Sprowadzenie zwłok z Włoch do Polski

Szanowni Państwo, zapewne nie bez powodu odwiedzacie naszą stronę. Wszystkim tym Państwu, którzy utracili bliską osobę składamy głębokie wyrazy współczucia. Jako firma dołożymy wszelkich starań, aby w sposób sprawny i godny sprowadzić jej ciało do Polski.

Poniżej przedstawiamy informacje, które mogą okazać się przydatne w przypadku sprowadzenia ciała lub prochów osoby zmarłej z Republiki Włoch. Jednocześnie zaznaczamy, że nasza firma dopełni w Państwa imieniu wszelkich formalności związanych z tą kwestią.

Oficjalny wykaz dokumentów niezbędnych do sprowadzenia zwłok z Włoch do Polski:

  • Zezwolenie na przewóz zwłok z Włoch do Polski wydane przez polskie władze, właściwe dla miejsca pochówku w Polsce.
  • Oryginał aktu zgonu wydanego przez włoski Urząd Stanu Cywilnego,
  • Zaświadczenie lekarskie o przyczynie zgonu, stwierdzające, że zgon nie nastąpił z powodu choroby zakaźnej lub epidemicznej,
  • Zaświadczenie włoskich służb sanitarnych (USL), potwierdzające, że ciało zostało zamknięte hermetycznie w metalowej trumnie.

Ile kosztuje transport zwłok z Włoch do Polski?

Cena za transport zwłok z Włoch do Polski różni się w zależności od przypadku i regionu kraju, dlatego w celu zasięgnięcia dokładnej informacji prosimy o kontakt pod naszym dyżurnym numerem telefonu. Aby uniknąć rozczarowania, sugerujemy zachować ostrożność w stosunku do podejrzanie niskich cen stosowanych przez niektóre firmy z branży. Często nie zawierają one takich opłat jak: trumna, koszty naliczone przez zagraniczną firmę pogrzebową itp.

Jesteśmy, aby pomagać

Zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji. Śmierć za granicą rodzi dodatkowe trudności w postaci formalności, jakie należy wypełnić w celu legalnego sprowadzenia ciała, a także wiąże się z finansowym obciążeniem dla rodziny zmarłego. Zlecając sprowadzenie zwłok z zagranicy naszej firmie, mogą być Państwo spokojni o kwestie formalne, a także liczyć na wsparcie przy staraniu się o wypłatę należnego ubezpieczenia z ZUS, KRUS, MSWiA.

 

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Nasze atuty:

Położenie geograficzne

Nasza siedziba znajduje się blisko granicy z Niemcami, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Zachodniej.

 

Doświadczenie

Od 1991 roku świadczymy międzynarodowe usługi pogrzebowe. Posiadamy specjalistyczną wiedzę i narzędzia.

Globalny zasięg

Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało / prochy osoby zmarłej z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce.

Kontakt

+48 601 591 203

Całodobowy telefon dyżurny

Dzwoniąc pod ten numer uzyskacie Państwo rzetelną pomoc i bezpłatną wycenę kompleksowej usługi transportu osoby zmarłej.