Sprowadzenie Zmarłego z Zagranicy

Przewodnik krok po kroku

#

1. Kontakt pod +48 601 591 203

Każdy przypadek jest inny, dlatego wymaga indywidualnego podejścia. Podczas wstępnej rozmowy rozpoznamy Państwa sytuację, udzielimy porady oraz określimy cenę transportu. Zachęcamy do skorzystanie z bezpłatnej formy kontaktu – ikona w prawym dolnym rogu ekranu.

#

2. Przesłanie formularzy informacyjnych

Otrzymane w formularzach informacje pozwolą nam rozpocząć pracę nad sprowadzeniem osoby zmarłej do kraju. W większości przypadków to jedyne formalności jakie na Państwa czekają. Przygotowane przez nas formularze można pobrać tutaj.

#

3. Podpisanie umowy

Zależy nam na przejrzystych warunkach współpracy, dlatego z każdym z klientów podpisujemy umowę dostosowaną do specyfiki przypadku. Dzięki temu zyskujecie Państwo gwarancję, że cena za naszą usługę nie ulegnie zmianie. Zanim podpiszą Państwo umowę z jakąkolwiek firmą pogrzebową, prosimy uważnie przeczytać ten artykuł.

#

4. Wybór trumny / urny dla osoby zmarłej

Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom, jako nieliczni oferujemy możliwość wyboru trumny lub urny w jakiej zostanie pochowana osoba zmarła. Katalog z wysokiej klasy trumnami znajdą Państwo tutaj.

#

5. Dostarczenie ubrania dla osoby zmarłej

Umożliwiamy Państwu również bezpłatne dostarczenie ubrania dla osoby zmarłej za pośrednictwem naszego kuriera. Nie jest to konieczne, gdy członek rodziny przebywa w miejscu zgonu za granicą i dysponuje kompletem odzieży dla osoby zmarłej. Istnieje także możliwość zakupu odzieży w naszej firmie.

#

6. Transport zmarłego z zagranicy do Polski

Po uzyskaniu wszystkich zezwoleń w kraju i za granicą, osobiście sprowadzamy ciało osoby zmarłej do wyznaczonego miejsca w Polsce lub transportujemy z Polski za granicę. Usługę wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów oraz należnym szacunkiem.

#

7. Organizacja ceremonii Pogrzebowej

Pogrzeb jest końcowym etapem, ściśle powiązanym z procesem sprowadzenia zwłok, dlatego jego datę ustala się zawsze w porozumieniu z firmą która organizuje transport z zagranicy. Dzięki współpracy z zaufanymi partnerami na terenie całej Polski, jesteśmy w stanie zorganizować godną ceremonię pogrzebową w miejscu przeznaczenia.

Pomagamy 24h

+48 601 591 203

Dzwoniąc pod ten numer uzyskacie Państwo rzetelną pomoc i bezpłatną wycenę kompleksowej usługi transportu osoby zmarłej.

Co nas wyróżnia?

Obecnie na rynku działa wiele firm, niestety niektóre z nich stosują nieuczciwe praktyki.
Zlecając nam usługę, mogą Państwo liczyć na:

#

Przejrzyste warunki

Za każdym razem przedstawiamy jasno sformułowaną umowę. U nas mają Państwo gwarancję, że cena za naszą usługę nie ulegnie zmiane.

#

Indywidualne podejście

W celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta przyjmujemy tylko określoną liczbę zleceń w miesiącu.

#

Możliwość wyboru trumny

Jako nieliczni w Polsce zapewniamy szeroki wybór trumien oraz urn przewozowch o wysokim standardzie.

#

Ponad 30 lat doświadczenia

Działamy od 1988 roku. Przez ten czas pomogliśmy setkom rodzin. Wierzymy, że możemy pomóc również Państwu.

Polecamy również:


Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi
5 rzeczy na które zwrócić uwagę podpisując umowę na transport zwłok z zagranicy