Sprowadzenie zwłok z Chorwacji

sprowadzenie zwłok z chorwacji

Sprowadzenie zwłok z Chorwacji do Polski

Szanowni Państwo, zapewne nie bez powodu odwiedzacie naszą stronę. Wszystkim tym Państwu, którzy utracili bliską osobę składamy głębokie wyrazy współczucia. Jako firma dołożymy wszelkich starań, aby w sposób szybki i godny sprowadzić jej ciało do Polski. Poniżej przedstawiamy informacje, które mogą okazać się przydatne w przypadku sprowadzenia ciała / prochów osoby zmarłej z Chorwacji do Polski. Jednocześnie zaznaczamy, że nasza firma dopełni w Państwa imieniu wszelkich formalności związanych z tą kwestią.

Sprowadzenie zwłok z Chorwacji do Polski musi odbywać się zgodnie z obowiązującymi przepisami. Aby otrzymać zezwolenie na sprowadzenie ciała/prochów osoby zmarłej, w Konsulacie RP należy przedłożyć m.in. następujące dokumenty:

  • Zezwolenie starosty lub prezydenta miasta, właściwego dla miejsca pochówku, umożliwiające przewóz zwłok z Chorwacji do Polski i pochowania na miejscowym cmentarzu.
  • Akt zgonu lub zaświadczenie właściwego urzędu stanu cywilnego poświadczające, iż wystawienie takiego aktu nie było możliwe. W Chorwacji dokument ten nosi nazwę “SMRTNI LIST lub IZVADAK IZ MATICE UMRLIH”
  • Karta zgonu lub zaświadczenie lekarza stwierdzającego datę, miejsce oraz przyczynę zgonu (tzw. “POTVRDA O SMRTI”)

Ile kosztuje transport zwłok z Chorwacji do Polski?

Cena za transport zwłok z Chorwacji do Polski różni się w zależności od przypadku i regionu kraju, dlatego w celu zasięgnięcia dokładnej informacji prosimy o kontakt pod naszym dyżurnym numerem telefonu. Aby uniknąć rozczarowania, sugerujemy zachować ostrożność w stosunku do podejrzanie niskich cen stosowanych przez niektóre firmy z branży. Często nie zawierają one takich opłat jak: trumna, koszty naliczone przez zagraniczną firmę pogrzebową itp.

Jesteśmy, aby pomagać

Przypominamy, że wszystkie dokumenty niezbędne do sprowadzenia ciała osoby zmarłej, organizowane są przez naszą firmę w ramach wykonywanej usługi. Dodatkowo otrzymają Państwo do dyspozycji specjalnie przydzielonego opiekuna, który odpowie na wszelkie Państwa pytania oraz udzieli merytorycznego wsparcia w tych trudnych chwilach. Dziękujemy za okazane zaufanie.

Nasze atuty:

Położenie geograficzne

Nasza siedziba znajduje się blisko granicy z Niemcami, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Zachodniej.

 

Doświadczenie

Od 1991 roku świadczymy międzynarodowe usługi pogrzebowe. Posiadamy specjalistyczną wiedzę i narzędzia.

Globalny zasięg

Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało / prochy osoby zmarłej z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce.

Kontakt

+48 601 591 203

Całodobowy telefon dyżurny

Dzwoniąc pod ten numer uzyskacie Państwo rzetelną pomoc i bezpłatną wycenę kompleksowej usługi transportu osoby zmarłej.