Sprowadzenie zwłok z Grecji

sprowadzenie zwlok z grecji

Sprowadzenie zwłok z Grecji do Polski

Szanowni Państwo, zapewne nie bez powodu odwiedzacie naszą stronę. Wszystkim tym Państwu, którzy utracili bliską osobę składamy głębokie wyrazy współczucia. Jako firma dołożymy wszelkich starań, aby w sposób szybki i godny sprowadzić jej ciało do Polski. Poniżej przedstawiamy informacje, które mogą okazać się przydatne w przypadku sprowadzenia ciała / prochów osoby zmarłej z Grecji. Jednocześnie zaznaczamy, że nasza firma dopełni w Państwa imieniu wszelkich formalności związanych z tą kwestią.

Sprowadzenie zwłok z Grecji do Polski musi odbywać się zgodnie z obowiązującymi przepisami. Aby otrzymać zezwolenie na transport ciała/prochów osoby zmarłej z Grecji do Polski, w Konsulacie RP należy przedłożyć m.in. następujące dokumenty:

  • Zezwolenie na przewóz zwłok z Grecji do Polski wydane przez starostę lub prezydenta miasta, właściwego dla miejsca pochówku w Polsce,
  • Zaświadczenie lekarskie o przyczynie zgonu, stwierdzające expressis verbis, że zgon nie nastąpił z powodu choroby zakaźnej lub epidemicznej.
  • Zaświadczenie z biura pogrzebowego, że trumna została zamknięta zgodnie z wymaganiami konwencji berlińskiej (trumna wewnętrzna-metalowa, 5 cm substancji chłonnej, trumna zalutowana hermetycznie). Trumna musi być zapieczętowana przez konsula, potem umieszczona w drewnianej trumnie i w skrzyni.

Ile kosztuje transport zwłok z Grecji do Polski?

Cena za transport zwłok z Grecji do Polski  różni się w zależności od przypadku i regionu kraju, dlatego w celu zasięgnięcia dokładnej informacji prosimy o kontakt pod naszym dyżurnym numerem telefonu. Aby uniknąć rozczarowania, sugerujemy zachować ostrożność w stosunku do podejrzanie niskich cen stosowanych przez niektóre firmy z branży. Często nie zawierają one takich opłat jak: trumna, koszty naliczone przez zagraniczną firmę pogrzebową itp.

Jesteśmy, aby pomagać

Przypominamy, że wszystkie dokumenty niezbędne do sprowadzenia ciała osoby zmarłej, organizowane są przez naszą firmę w ramach wykonywanej usługi. Dodatkowo otrzymają Państwo do dyspozycji specjalnie przydzielonego opiekuna, który odpowie na wszelkie Państwa pytania oraz udzieli merytorycznego wsparcia w tych trudnych chwilach. Dziękujemy za okazane zaufanie.

Nasze atuty:

Położenie geograficzne

Nasza siedziba znajduje się blisko granicy z Niemcami, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Zachodniej.

 

Doświadczenie

Od 1991 roku świadczymy międzynarodowe usługi pogrzebowe. Posiadamy specjalistyczną wiedzę i narzędzia.

Globalny zasięg

Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało / prochy osoby zmarłej z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce.

Kontakt

+48 601 591 203

Całodobowy telefon dyżurny

Dzwoniąc pod ten numer uzyskacie Państwo rzetelną pomoc i bezpłatną wycenę kompleksowej usługi transportu osoby zmarłej.