Sprowadzenie zwłok z Anglii

sprowadzenie zwłok z anglii irlandii szkocji

Sprowadzenie zwłok z Anglii do Polski

Dla wielu z Państwa odwiedziny na naszej stronie wiążą się zapewne z przykrym doświadczeniem, jakim jest śmierć kogoś bliskiego. Wszystkim tym Państwu, którzy przeżywają ciężkie chwile związane z utratą bliskiej osoby chcielibyśmy złożyć najgłębsze wyrazy współczucia. Jako firma specjalizująca się w międzynarodowym transporcie zwłok zrobimy wszystko, aby sprowadzenie ciała przebiegło w sposób szybki i godny. Sprowadzenie zwłok z Anglii (oraz Irlandii i Szkocji) wiąże się z dodatkowymi kosztami i formalnościami. Dla ułatwienia poniżej przedstawiliśmy informacje, które mogą być przydatne podczas sprowadzania ciała lub prochów zmarłego z terenu Wielkiej Brytanii.

Sprowadzenie zwłok z Anglii (a także Irlandii i Szkocji) do Polski musi odbywać się zgodnie z obowiązującymi przepisami. Aby otrzymać zezwolenie na transport ciała/prochów osoby zmarłej z Wielkiej Brytanii do Polski, w Konsulacie RP należy przedłożyć m.in. następujące dokumenty:

  • Zezwolenie na przewóz zwłok z Anglii wydane przez starostę lub prezydenta miasta, właściwego dla miejsca pochówku w Polsce,
  • Akt zgonu (death certificate lub interim death certificate),
  • Zaświadczenie medyczne, że zgon nie miał związku z chorobą zakaźną,
  • Zaświadczenie zakładu pogrzebowego zajmującego się transportem, że zwłoki zostały włożone do metalowej trumny.

Ile kosztuje transport zwłok z Anglii do Polski?

Cena za transport zwłok z Anglii (a także Irlandii i Szkocji)  różni się w zależności od przypadku i regionu kraju, dlatego w celu zasięgnięcia dokładnej informacji prosimy o kontakt pod naszym dyżurnym numerem telefonu. Aby uniknąć rozczarowania, sugerujemy zachować ostrożność w stosunku do podejrzanie niskich cen stosowanych przez niektóre firmy z branży. Często nie zawierają one takich opłat jak: trumna, koszty naliczone przez zagraniczną firmę pogrzebową itp.

Jesteśmy, aby pomagać

Przypominamy, że wszystkie dokumenty niezbędne do sprowadzenia ciała osoby zmarłej, organizowane są przez naszą firmę w ramach wykonywanej usługi. Dodatkowo otrzymają Państwo do dyspozycji specjalnie przydzielonego opiekuna, który odpowie na wszelkie Państwa pytania oraz udzieli merytorycznego wsparcia w tych trudnych chwilach. Dziękujemy za okazane zaufanie.

Nasze atuty:

Położenie geograficzne

Nasza siedziba znajduje się blisko granicy z Niemcami, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Zachodniej.

 

Doświadczenie

Od 1991 roku świadczymy międzynarodowe usługi pogrzebowe. Posiadamy specjalistyczną wiedzę i narzędzia.

Globalny zasięg

Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało / prochy osoby zmarłej z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce.

Kontakt

+48 601 591 203

Całodobowy telefon dyżurny

Dzwoniąc pod ten numer uzyskacie Państwo rzetelną pomoc i bezpłatną wycenę kompleksowej usługi transportu osoby zmarłej.