Sprowadzenie zwłok z Holandii

sprowadzenie zwłok z holadnii

Sprowadzenie zwłok z Holandii do Polski

Szanowni Państwo, zapewne nie bez powodu odwiedzacie naszą stronę. Wszystkim tym Państwu, którzy utracili bliską osobę składamy głębokie wyrazy współczucia. Jako firma dołożymy wszelkich starań, aby w sposób szybki i godny sprowadzić jej ciało do Polski. Poniżej przedstawiamy informacje, które mogą okazać się przydatne w przypadku sprowadzenia ciała / prochów osoby zmarłej z Holandii do Polski. Jednocześnie zaznaczamy, że nasza firma dopełni w Państwa imieniu wszelkich formalności związanych z tą kwestią.

Sprowadzenie zwłok z Holandii do Polski musi odbywać się zgodnie z obowiązującymi przepisami. Aby otrzymać zezwolenie na transport ciała/prochów, w Konsulacie RP (Haga), należy przedłożyć m.in. następujące dokumenty:

  • Zezwolenie na przewóz zwłok z Holandii do Polski oraz pochowanie wydane przez starostę lub prezydenta miasta, właściwego dla miejsca pochówku w Polsce,
  • Zezwolenia urzędu gminy w Niderlanadch, właściwego dla miejsca zgonu, na wywiezienie zwłok ludzkich z terytorium Niderlandow do Polski. (tzw. „LAISSER-PASSER VOOR LIJKEN” lub „LIJKEN-PASS”),
  • Zaświadczenie wydane przez urzędnika gminy niderlandzkiej, w obecności którego zwłoki zostały złożone do metalowego wkładu w zakładzie pogrzebowym lub prosektorium szpitala (tzw. „GENEESKUNDIGE VERKLARING”),
  • Karta zgonu lub zaświadczenia lekarza stwierdzającego datę, miejsce oraz przyczynę zgonu ( tzw.”MEDISCHE VERKLARING”),
  • Akt zgonu wydany na druku międzynarodowym przez niderlandzki urząd stanu cywilnego. Dokument ten nazywa się: „UITTREKSEL UIT DE OVERLIJDENSATE”.

Ile kosztuje transport zwłok z Holandii do Polski?

Cena za transport zwłok z Holandii do Polski różni się w zależności od przypadku i regionu kraju, dlatego w celu zasięgnięcia dokładnej informacji prosimy o kontakt pod naszym dyżurnym numerem telefonu. Aby uniknąć rozczarowania, sugerujemy zachować ostrożność w stosunku do podejrzanie niskich cen stosowanych przez niektóre firmy z branży. Często nie zawierają one takich opłat jak: trumna, koszty naliczone przez zagraniczną firmę pogrzebową itp.

Jesteśmy, aby pomagać

Przypominamy, że wszystkie dokumenty niezbędne do sprowadzenia ciała osoby zmarłej, organizowane są przez naszą firmę w ramach wykonywanej usługi. Dodatkowo otrzymają Państwo do dyspozycji specjalnie przydzielonego opiekuna, który odpowie na wszelkie Państwa pytania oraz udzieli merytorycznego wsparcia w tych trudnych chwilach. Dziękujemy za okazane zaufanie.

Nasze atuty:

Położenie geograficzne

Nasza siedziba znajduje się blisko granicy z Niemcami, co przekłada się na konkurencyjną cenę transportu z krajów Europy Zachodniej.

 

Doświadczenie

Od 1991 roku świadczymy międzynarodowe usługi pogrzebowe. Posiadamy specjalistyczną wiedzę i narzędzia.

Globalny zasięg

Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało / prochy osoby zmarłej z każdego miejsca na świecie do dowolnego miasta w Polsce.

Kontakt

+48 601 591 203

Całodobowy telefon dyżurny

Dzwoniąc pod ten numer uzyskacie Państwo rzetelną pomoc i bezpłatną wycenę kompleksowej usługi transportu osoby zmarłej.